Karrier

Karrier

Ingatlanközvetítő munkát keresel?

A Housing Budapest ingatlanközvetítő munkatársat keres a Budapest IX. kerületi irodájába

Feladatok:

- Kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
- Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás (magyarul és angolul)
- Aktív közreműködés a szerződések előkészítésében
- Adminisztráció

Amit kínálunk:

- Magas jutalék, amely arányos a teljesítményeddel
- Központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon és a honlapunkon
- Kiváló ingatlan-nyilvántartási rendszer
- Modern irodai infrastruktúra
- Változatos munkavégzés

Állás, munkaterület:

Ingatlanközvetítő (Teljes munkaidő)

Előny:

Ingatlanértékesítői tapasztalat

Ha szívesen foglalkozol emberekkel, kommunikatív vagy, jó a szervezőképességed, nem éred be átlagfizetéssel és fontos számodra, hogy fiatalos csapatban dolgozz, ahol számíthatsz a munkatársaid támogatására, igazi csapattag vagy, akkor a HousingBudapest  ingatlaniroda neked való!

Köszönjük, a jelentkezése sikeresen megérkezett.
Hopsz, itt valami hiba történt.

Amit várunk:

- Legalább középfokú végzettség
- Kiváló kommunikáció
- ANGOL NYELVTUDÁS
- Változásra való képesség, taníthatóság
- Csapatmunka

HU
EN